Özel Piyano Dersleri

İzmir Piyano Kursu

Her Yaşa Özel Birebir Piyano Kursu İzmir’de!

Piyano Kursu İzmir – Bütçenize uygun kaliteli eğitim piyano eğitimi almak artık mümkün! Perla Sanat tüm piyano eğitimlerini uzman müzik öğretmeni kadrosu ile her yaşa özel olarak sunup maksimum ders verimi ve eğlence vaat ediyor!

Merkezi Konumu ve Muhteşem Atmosferi ile Kendinizi İyi Hissedeceğiniz Bir Mekan!

–  Piyano çalmak için en pozitif atmosferi yaratıyoruz!

–  Daha önce hiç piyano eğitimi almasanız bile, sizi sıfırdan başlatıp sınırsız ilerleme garantisi veriyoruz!

–  Yalnızlıktan sıkıldıysanız, sevimli ve arkadaş canlısı ortamımız ile sizi arkadaş olmaya davet ediyoruz!

– Okula hazırlık yapan öğrencilerimiz için özel paket programlar sunuyor ve bir çok öğrencimizi bu sayede başarı ile GSF ve Eğitim Fakültelerine yerleştiriyoruz!

Perla Sanat

– Her biri alanında uzman çocuk eğitimcilerinin hazırladığı çocuklara yönelik piyano ve orff eğitimi programları.

–  Tüm eğitimler kişinin bilgi düzeyine ve ilgisine göre düzenlenir ve sürekli takip edilir.

–  Eğitim uygulamaları bilgisayar yazılımı desteklidir.

–  Enstrüman seçimi ve tadariği hakkında ücretsiz danışmanlık.

–  Tüm öğrencilerimize sosyal ortam ve yaşam kalitesinde artış garantisi!

– Esnek olarak ayarlanan ders saatleri.

– Sıkıcı bir günün tüm yorgunluğunu azaltıcı, bunalımını giderici eğitim seansları.

– Dönem içi geziler, konserler ve daha bir çok sosyal aktiviteler 🙂

Sıfırdan Piyano Kursu Almak İstiyorum, Kaç Yaşında Olmam Gerekir? Yaşım Çok Geç Mi?

Perla Sanat sadece piyano değil, tüm enstrüman çeşitlerinde öğrenmenin yaş sınırlamasının olmadığına inanmaktadır. Hangi yaşta olursanız olun, bireyin göstereceği başarı, derse olan ilgisi ve azmi ile doğru orantılı olarak artacaktır.

Piyano Öğrenmek Zor Mudur? Yapabilir Miyim?

Herkesin kişisel algılama ve öğrenme yeteneği farklı olmakla birlikte, yapılan çalışmalar göstermektedir ki, gösterilen çaba, ilgi ve öğrenme isteği, piyano öğrenmede bireysel yetenekten çok daha fazla pozitif katkı göstermektedir. Perla Sanat ekibi, tüm programlarını bu gerçeğin farkındalığı ile hazırlar ve tüm eğitim boyunca kursiyerin derse olan ilgisini maksimum seviyede tutar.

Çocuklara Yönelik Piyano Eğitimlerin Yetişkinlerden Ne Farkı Var?

Perla Sanat olarak inanıyoruz ki, çocuk psikolojisi ve algı düzeyi bir yetişkin ile asla aynı olamaz. Perla Sanat’ta, çocuklara yönelik piyano eğitimlerine sadece alanında uzman çocuk eğitimcileri girmektedir. Aynı zamanda eğitim programı da bir çocuğun ilgisini ve isteğini arttıracak şekilde, çocuğun kolay anlayacağı şekilde titizlikle tasarlanmaktadır.

Piyano Derslerine Başladıktan Sonra Hevesim Kaçarsa Ne Yaparım?

Perla Sanat katılımcılara sadece sanat eğitimi ya da kurs verme değil, sosyal ortam, kendini ifade edebilme yeteneğinde artış, özgüven artışı da aşılamayı amaçlamaktadır. Katılımcılarını bir aile bireyi olarak görür ve heveslerinin kaçmayacağı eğlenceli, pozitif bir ortam yaratır!

Kursa Başlarsam, Eve Piyano Almam Şart Mı?

Perla Sanat’ın tüm piyanoları kursiyerlerimize açıktır. Piyanolarımız ücretsiz kullanabilir ya da satın alabilirler. Bununla birlikte piyano öğreniminin sağlıklı olması açısından ve eve verilen ödevleri çalışabilmeniz için birer piyano edinmelerini tavsiye etmektedir.

Piyano Dersleri Ne Kadar Sıklıkta ve Ne Sürede Oluyor? 

Piyano dersleri birebir olarak haftada 1 saat – ayda toplam 4 saat olarak işlenir. İstenirse ekstra etüd ve ders alma imkanı tanınmaktadır.

Perla Sanat’a Ulaşım Nasıl Sağlarım?

Perla Sanat İzmir’in en merkezi bölgelerinden biri olan Hatay – Güzelyalı – Göztepe bölgesinde olup, yeri yeni açılan  Hatay metro istasyonununa sadece 250 adım ötede yer almaktadır. Bu yüzden İzmir’in Aliağa, Balçova, Bornova, Bostanlı, Buca,Gaziemir, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Menderes, Urla bölgelerinde gitar kursu almak isteyen herkes gibi İzmir’in geri kalan tüm ilçelerinden de  ulaşım sorunsuz bir şekilde sağlanabilir.

Açık Adres :
174. Sokak No:39/A
Basın Sitesi Mah. Hatay, İzmir.
perla sanat kroki
perla sanat kroki